Võidupüha hommikul heiskasime Loksa linnaväljakul pidulikult Eesti lipu. Tseremoonial tervitas linlasi linnapea Värner Lootsmann ning oma õnnistuse andis Loksa kirikuõpetaja Ahti Udam. Auvalves seisid meie tublid kodutütred ja noorkotkad ning nende juhid.
Traditsiooniliselt liiguti pärast lipuheiskamist Loksa kiriku juurde. Seal asetati mälestuskivile lillekimbud ja süüdati küünlad, et avaldada austust neile, kes on andnud oma elu Eesti vabaduse eest.
Õhtul süütas linnaväljakul jaanilõkke kaitseliitlane Jaan Paesüld.







